Dzisiaj jest: 26.1.2022, imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny
Ogłoszenie:

STROLLOWANA REWOLUCJA - książka Rafała Ziemkiewicza

dodano: 2021.10.24 ważne do: 2022.10.19 wyświetleń: 37
Szczegóły ogłoszenia:
Po ogromnym sukcesie książki "Cham niezbuntowany" ( bestseller – dziesiąta najchętniej kupowana książka w Polsce w 2020 roku – a ukazała się dopiero w połowie roku ! ) czas na kolejną pozycję tego wybitnego i cennionego w całej Polsce autora i publicysty.
Czy najnowsza książka powtórzy wielki sukces poprzedniej ?
Przekonamy się. W każdym razie na pewno warto kupić i przeczytać jak żadną inną z najnowszych, które ukazały się na rynku.


Wychowany w wierze, że Zachód to ostoja wolności i demokracji, w najbardziej pijanym widzie nie wyobraziłbym sobie, że ledwie trzydzieści lat po tym, jak komunistyczna zaraza haniebnie wygasła w swym kacapskim mateczniku, opanuje ona umysły Zachodu – „wolnego świata”, jak nazywało się go za moich czasów.
Nie sztuka czuć, że świat się psuje czy wariuje, nie sztuka zauważyć, że nadchodzi koniec świata, sztuka ten koniec świata przeżyć, zrozumieć i w świecie kolejnym znaleźć to, co będzie dobre, co da się wykorzystać i co trzeba rozwijać.
W zalewie informacji o rewolucyjnych zmianach, pandemicznych restrykcjach, politycznych przewrotach, ulicznych zamieszkach, obalaniu pomników i stawianiu nowych, potępianiu tego, co do niedawna było święte i uznawaniu za świętości tego, co do niedawna otaczano pogardą albo lekceważeniem – ustalić, co jest skutkiem, a co przyczyną.
Rewolucji, udanych i nie, mieliśmy w dziejach jeszcze więcej, niż końców świata. Wydaje się więc, że z takim materiałem porównawczym intelektualiści powinni tę dzisiejszą rozebrać na czynniki pierwsze i objaśnić bez żadnego problemu, błyskawicznie. A jednak jakoś nie potrafią.
Moi zdaniem dlatego, że tym razem mamy do czynienia z rewolucją, mimo wszelkich pozorów, zupełnie inną, bezprecedensową.
Strollowaną.


Książka znakomicie pokazuje także, jak to będące w awangardzie tejże współczesnej rewolucji lewactwo ( czy to czerwone , niebieskie , zielone czy też "tęczowe" , feminazistki , aborcjonistki , ekoświry , homoterroryści i inna sfołocz ) chore z nienawiści do wszystkiego co tradycyjne , konserwatywne i normalne zapętliło się samo w swojej pokręconej i popier....... ideologii i jak zjada własny ogon próbując wyprzedzić w byciu coraz bardziej "postępowym i nowoczesnym" następnych młodych "postępaków", którzy już depczą im po piętach i wymyślają coraz to nowsze i coraz bardziej pokręcone idee , plany czy "porządki", które będą chcieli wprowadzić w życie jak tylko dorwą się do władzy a z którymi już kolidują poglądy , idee i działania tego "zacofanego" lewactwa które było tuż przed nimi. Tak czy siak musimy pamiętać szczególnie My Polacy doświadczeni przez cały XX wiek, że drogą do wprowadzenia tych chorych ideologi będą w końcu wykluczenie ( tych co nie uznają tzw. poprawności politycznej ), dyskryminacja , obozy , więzienia , egzekucje a na sam koniec miliony trupów które znów trzeba będzie wydobywać z dołów śmierci i chować w godny sposób gdy tylko ten szał "postępu , tolerancji i nowoczesności" się zakończy tak jak zakończyły się poprzednie próby "uszczęśliwienia" na siłę ludzkości ( Rewolucja Francuska , komunizm , nazizm itp. ).
Jest jeszcze czas by nie ulec temu szaleństwu albo się opamiętać w przypadku tych, którzy już mu ulegli.


NAPRAWDĘ WARTO KUPIĆ I PRZECZYTAĆ !!!

Książka do nabycia w księgarniach i w księgarniach internetowych m.in. w księgarni internetowej samego autora pod tym linkiem ( kliknąć na niego aby do niej wejść ) -> https://ziemkiewicz.sklep.pl/

Inne książki Rafała Ziemkiewicza do nabycia na stronie internetowej wydawnictwa Fabryka Słów na którą można wejść przez ten link ( kliknąć na niego aby wejść ) -> https://fabrykaslow.com.pl/autorzy/rafal-a-ziemkiewicz/

Wejście na stronę internetową Rafała Ziemkiewicza na której można znaleść wiele ciekawych artykułów , informacji o autorze , videoblogów itp. po przez link pod WIDEO - Strona WWW: ( kliknąć ten link który tam jest )

Spotkanie autorskie Rafała Ziemkiewicza na WIDEO poniżej ( kliknąć na nie aby uruchomić ).
Wideo
Kontakt
Urszula
Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane