Dzisiaj jest: 17.2.2019, imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
Ogłoszenie:

Materiały budowlane bat

dodano: 2015.11.01 ważne do: 2019.12.01 wyświetleń: 160
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Firma BAT powstała w 1991 roku.
Od samego początku głównym obszarem działania spółki była sprzedaż materiałów budowlanych. Staraliśmy się, aby nasze punkty handlowe były jak najbardziej przyjazne dla klienta.
W odpowiedzi na zmieniające się oczekiwania rynku postanowiliśmy utworzyć system zamówień internetowych.
Przede wszystkim zależało nam na jak największym wyborze materiałów budowlanych, tak aby w zaciszu własnego mieszkania można było skompletować wszystko co potrzebne do budowy wymarzonego domu - od fundamentów, aż po dach.
I tak można znaleźć stal, bloczki betonowe, gazobeton, cegły, a także chemię budowlaną, drzwi, parapety, pokrycia dachowe, bramy, śrubki i gwoździe - łącznie kilka tysięcy rodzajów materiałów budowlanych.
Zależało nam, aby każdy produkt, nawet najmniejsza podkładka czy śrubka posiadała przystępny opis, najważniejsze parametry techniczne oraz zdjęcie.
Marzenia o własnym domu muszą być zbudowane na solidnych podstawach. Dlatego zrobiliśmy wszystko co możliwe, aby materiały budowlane dostępne w systemie zamówień internetowych były jak najlepszej jakości - wytrzymałe i solidne.
Posiadają wszelkie konieczne certyfikaty oraz atesty. Co ważniejsze jednak - ich wysoka jakość została sprawdzona i potwierdzona przez naszych klientów.
Mamy nadzieję, że system bat24.pl umożliwi spełnienie wszelkich budowlanych zamierzeń. Dlatego chcemy stale ulepszać jego funkcjonalność.
https://www.sklepbat.pl

bat24@bat.pl
tel.: 58-684-84-84
tel.: 601-187-102
Kontakt
bat24@bat.pl
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane