Dzisiaj jest: 18.6.2019, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
Ogłoszenie:

Jak skutecznie i szybko poprawisz Twój angielski przez Internet

dodano: 2014.09.16 ważne do: 2019.06.15 wyświetleń: 234
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Witaj,
czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język angielski ?


O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego języka przekonują się Ci, którzy wyjadą do pracy za granicę. Często też angielski jest wymagany przez pracodawców w Polsce. Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon, korespondowania przez Skype lub prowadzenia rozmów „na żywo” na tematy zawodowe.

Dlatego zachęcam Cię - zapoznaj się z moim zaproszeniem nawyjątkowo skutecznekursy angielskiego, które prowadzę na Skype. Nauka może być sprofilowana specjalnie dla Ciebie, pod kątem Twoich potrzeb.

Gdziekolwiek jesteś, w dogodnej dla Ciebie porze
Nauka języka przez Skype to swoboda w wyborze dnia i godziny nauki. Zyskujesz też czas i pieniądze, które być stracił/ straciła na dojazdy na kursy stacjonarne.

Pamiętaj - praktyczna znajomość języka to lepsza praca, wyższe zarobki i szanse na Twój rozwój zawodowy i awans. Ucząc się szybciejzyskujesz czas i pieniądze !


Kluczowy jest wybór odpowiedniej metody
Jest jeszcze jeden powód, dla którego nauka przez Skype jest korzystna. Nauka języka w ten sposób gwarantuje dużo lepsze efekty, ponieważ opiera się na rozumieniu ze słuchu. Dzięki temuszybciej i lepiejbędziesz rozumieć język podczas rozmów telefonicznych, w pracy oraz w miejscach publicznych.

Zanim zaczniesz odbierz 20 minut bezpłatnej lekcji
Aby Cię przekonać do tego, że warto uczyć się angielskiego przez Skype otrzymujesz próbną lekcję o długości 20 minut.
Naprawdę warto polepszyć Twoją znajomość języka angielskiego. Zachęcam Cię do zgłoszenia się za pomocą formularza na mojej stronie. Możesz też odpowiedzieć na tego maila. Na pewno udzielę Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Joanna
lektor j. angielskiego
joanna@angielski-skype.pl
http://www.angielski-skype.pl


PS. Nauka języka może być przyjemna i niedroga.Zacznij teraz, możesz tylko zyskać !
Skorzystaj z zajęć gratis !
Kontakt
Jolanta
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane