Dzisiaj jest: 24.7.2024, imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Ogłoszenie:

Przedszkole dla wyjątkowych dzieci w Gnieźnie

dodano: 2024.07.09 ważne do: 2025.07.04 wyświetleń: 6
Szczegóły ogłoszenia:
Pragniesz zapewnić swojemu dziecku troskliwą opiekę, wszechstronny rozwój i edukację na najwyższym poziomie? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą Przedszkola "Mistrzowie Zabawy"!
Nasza placówka to przedszkole integracyjne, które z otwartymi ramionami przyjmuje dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Dzięki temu Twoje dziecko będzie miało możliwość uczenia się i rozwijania się w atmosferze wzajemnego szacunku i akceptacji, niezależnie od swoich możliwości.
W Przedszkolu "Mistrzowie Zabawy" panuje ciepła i rodzinna atmosfera, sprzyjająca swobodnemu rozwojowi każdego malucha. Do dyspozycji dzieci oddajemy dwie przestronne i pięknie urządzone sale oraz bezpieczny plac zabaw. Dodatkowo oferujemy bogaty program zajęć dodatkowych, które stymulują rozwój różnych umiejętności i talentów.
To, co nas wyróżnia, to:
  • Niewielkie grupy: Maksymalnie 25 dzieci w grupie pozwala na indywidualne podejście do każdego malucha i zaspokojenie jego potrzeb.
  • Doświadczona kadra: Nasi wykwalifikowani pedagodzy i specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
  • Indywidualny program terapeutyczny: Opracowany przez doświadczonych specjalistów program pozwala wyrównać deficyt rozwojowy każdego dziecka i zapewnić mu optymalne warunki do rozwoju.
  • Program nauczania oparty na koncepcji pedagogicznej F.W. Froebla: Nauka poprzez zabawę stymuluje rozwój dziecka na wielu płaszczyznach, zapewniając mu radość z nauki i odkrywania świata.
Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko miało szansę na prawidłowy rozwój i edukację w atmosferze życzliwości i akceptacji, wybierz Przedszkole "Mistrzowie Zabawy"! Jesteśmy przekonani, że to najlepsze przedszkole integracyjne w Gnieźnie, które zapewni Twojemu dziecku szczęśliwe dzieciństwo i solidny fundament dla dalszej edukacji.
Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!
Kontakt
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne
ul. Ul. Miodowa 6, 62-200 Gniezno ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane