Dzisiaj jest: 25.3.2019, imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
Ogłoszenie:

Notatniki i notesy reklamowe

dodano: 2017.02.13 ważne do: 2020.01.27 wyświetleń: 8
0 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:
Polecamy się wszystkim, którzy poszukują wyjątkowych gadżetów reklamowych! PaperFloret.pl, to producent wysokiej jakości notesów i notatników firmowych, o dużej skuteczności jako nośnik reklamy.
Nasza praca związana jest z opracowywaniem graficznym i stylistycznym notesów oraz przygotowaniem ich produkcji oraz z samą ich produkcją. Realizacja zamówień przebiega u nas nadzwyczaj sprawnie, a w efekcie naszej pracy, Klient otrzymuje wysokiej jakości gadżety reklamowe.
Notesy reklamowe naszej produkcji cenione są za swoją niespotykaną stylistykę i estetyczny, bardzo elegancki wygląd. Wśród dostepnych modeli znajdują się notesy spiralowane i książkowe w twardej oprawie, w opcji wzorów standardowych oraz opracowywanych na specjalne zamówienie Klienta.
Nasze notesy reklamowe idealnie nadają się do tłoczenia logo na okładce oraz umożliwiają umieszczenie treści reklamowych we wnętrzu bloków. Dzięki mnogości możliwości umieszczania grafik i tekstów reklamowych, nasze notesy są bardzo efektownym uzupełnieniem, wszelkich działań marketingowych Państwa firmy.
Zapraszamy do współpracy!
Kontakt
PaperFloret.pl - producent notesów
Warszawa, Katowice, Kraków, Wroc, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane