Dzisiaj jest: 23.8.2019, imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Ogłoszenie:

IZOLACJA POZIOMA ŚCIAN METODĄ INIEKCJI KRYSTALICZNEJ FIRBAU

dodano: 2019.05.13 ważne do: 2019.11.09 wyświetleń: 39
1 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:

Specjalizując się w kompleksowym osuszaniu budynków metodą iniekcji krystalicznej współpracujemy z prekursorem wynalazku technologii iniekcji krystalicznej  - dr inż. W. Nawrotem.
Wykonujemy również izolacje przeciwwilgociowe.  
-Pracując zarówno nad osuszaniem budynków przemysłowych, hal czy budynków użytecznosci publicznej jak i domów mieszkalnych, dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu.
- Korzystając z profesjonalnych, sprawdzonych środków, najwyższej jakości, które posiadają wszelkie niezbędne atesty, służymy fachową pomocą w doborze i zastosowaniu produktów do odgrzybiania, uszczelniania czy izolacji
- Poszukując nowatorskich rozwiązań, które umożliwią w profesjonalny sposób zwalczać lub zapobiegać zawilgoceniu, na bieżąco uzupełniamy swoją wiedzę uczestnictwem w fachowych szkoleniach i kursach.
-Wykorzystując naszą wiedzę techniczną z zakresu izolacji wodochronnych, odgrzybiania czy iniekcji uszczelniających oraz wiedzę ogólnobudowalną, popartymi praktycznym doświadczeniem oferujemy skuteczne metody działania w zakresie osuszania i izolacji
http://WWW.FIRBAU.PL
http://WWW.OZONOWANIE.FIRBAU.PL
TEL/FAX 33 8573 829
TEL. 601 097 401
 
Kontakt
FIRBAU INIEKCJA KRYSTALICZNA
Śląsk ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: WWW.FIRBAU.PL
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane