Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Ogłoszenie:

Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

dodano: 2015.08.11 ważne do: 2024.07.19 wyświetleń: 317
5 000 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:
Rekrutujemy na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie a oddzwonimy do Ciebie.
Miejsce zlecenia: Münster, wyjazd od 31 sierpnia
Obecnie szukamy opiekunki dla Pana Marka (89 lat, 70 kg i 172 cm wzrostu, III stopień opieki). Pacjent potrzebuje pomocy by wstać, w domu chodzi sam przy balkoniku, ale na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego.
Opiekuje się nim opiekunka medyczna.
Obowiązki:
Pomoc w prowadzeniu domu (sprzątanie, prasowanie, przygotowanie posiłków, robienie zakupów)
Wymagania:
komunikatywna znajomości języka niemieckiego
doświadczenie w pracy z osobą starszą lub niepełnosprawną
dyspozycyjność na okres minimum dwóch miesięcy
dobry stanu zdrowia
mile widziane czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6806 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205
Kontakt
GoWork
ul. Ul. św. Rocha 5, lok.205, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.gowork.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane