Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Ogłoszenie:

Potrzebna opiekunka z dobrym niemieckim

5 000 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:
Miejsce zlecenia: okolice Neustadt in Holstein
Poszukujemy opiekunki dla Pani Evy (48 lat, 58 kg, 170 cm, I stopień opieki).
Pani choruje na nowotwór oraz depresję. Porusza się jedynie na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy i wsparcia podczas wstawania i siadania.
Obowiązki:
Do zadań wybranej przez nas Opiekunki będą należały prace związane z prowadzeniem domu, takie jak przygotowywanie posiłków, zakupy spożywczo-chemiczne, dbanie o porządek w domu.
Wymagania:
dobra znajomość języka,
doświadczenie z osobami chorymi i starszymi
oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki
mile widziane referencje oraz prawo jazdy

Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie
legalne i stabilne zatrudnienie
wysokie zarobki (do 1500 euro netto miesięcznie)
darmowe wyżywienie w miejscu pracy
zorganizowanie przejazdu do i z Niemiec
zdobycie cennego doświadczenia w opiece

Kontakt
GoWork
ul. Ul. św. Rocha 5, lok.205, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.gowork.pl