Dzisiaj jest: 26.2.2020, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Ogłoszenie:

Licencja transportowa, kurs na certyfikat Rzeszów

dodano: 2019.09.12 ważne do: 2020.09.06 wyświetleń: 71
1 400 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Rzeszów. Kurs CPC . Rzeszów 9,10,11 listopad 2019 r.
Firma Koal  serdecznie zaprasza do Rzeszowa na kurs w dniach  9,10,11 listopada 2019 r. 
Dlaczego kurs w firmie Koal?
W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma KOAL  opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu. Serdecznie zapraszamy osoby , które nigdy nie miały do czynienia z transportem  - dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka  potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji. Wszyscy wykładowcy  a przede wszystkim Pani Viola Jankowska ( patrz opinie na stronie http://www.koal.com.pl) dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu międzynarodowego w ITS.
Uczymy już do Certyfikacji 14 lat

Cel  kursu ?
Celem kursu jest  przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego ( Unijny) , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć  lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną.( licencja transportowa, licencja spedycyjna)

W cenie kursu co otrzymam?
Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce  w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań ,opracowania zadań . Na kursie  przerabiamy wszystkie nowe  bieżące zadania, z którymi zetkną się Państwo  na egzaminie.

Serdecznie zapraszamy  na kurs CPC  do Rzeszowa - KOAL 
tel:  536 499 499
biuro@koal.com.pl
http://www.koal.com.pl
cena 1400 zł
Kontakt
Koal
20-701 Rzeszów ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane