Dzisiaj jest: 16.2.2020, imieniny: Danuty, Daniela, Juliany
Ogłoszenie:

Przeprowadzki Anglia Polska

dodano: 2016.04.21 ważne do: 2020.04.16 wyświetleń: 191
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Do transportu międzynarodowego potrzebna jest odpowiednia wiedza i pojazdy. Jeżeli chciałbyś skorzystać z usług specjalistów, to zapoznaj się z ofertą ATS Transport.

Świadczymy usługi związane z transportem i spedycją. Naszą ofertę kierujemy między innymi osób, które zdecydowały się na przeprowadzkę do Anglii lub powrót do Polski. Proponujemy niedrogi, a jednocześnie bezpieczny transport Anglia-Polska. Zajmujemy się dostawą przesyłek do Wielkiej Brytanii. Zatrudniamy kierowców, którzy posiadają uprawienia do transportu rozmaitych towarów, między innymi materiałów niebezpiecznych. Bardzo ważną rolę odgrywa dla nas wybór właściwej trasy, dlatego możemy ręczyć za to, że przewożony ładunek zawsze dotrze na czas. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Podjęliśmy współpracę między innymi z firmami DHL Express Poland oraz Castorama Polska sp. z o.o.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą wszystkie osoby, które są zainteresowane transportem oraz spedycją na terenie Europy.
Kontakt
Grupa-ATS.pl
Biały Bór, woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane