Dzisiaj jest: 29.5.2020, imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
Ogłoszenie:

Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj

dodano: 2018.11.08 ważne do: 2020.02.03 wyświetleń: 90
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma świadczy usługi przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, pamiętając o indywidualnych potrzebach każdego klienta.
Możemy zająć się konkretnym samochodem na drodze, ale możemy także przetransportować go do profesjonalnego warsztatu. Jesteśmy w stanie udostępnić odpowiedniej klasy auta zastępcze, które wpiszą się w oczekiwania każdego kierowcy.

Od wielu lat trudnimy się holowaniem aut różnego rodzaju, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od określonych oczekiwań naszych klientów.

Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na uwadze poszczególne usterki. Warto nadmienić, że nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się wielu zleceń.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele większych firm, ponieważ jesteśmy w stanie dopasować usługę do wymogów klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Kontakt
Lidia Buda
Poznań ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane