Dzisiaj jest: 12.5.2024, imieniny: Dominika, Imeldy, Pankracego
Ogłoszenie:

Praca dla kobiet od zaraz, Niemcy

0 PLN do negocjacji

Opieki potrzebuje Pani Agathe, która ma 88 lat (158 cm wzrostu, 55 kg). Chora potrzebuje wsparcia podczas poruszania się i wstawania, jeździ na wózku. Często się przewraca więc potrzebuje dużo uwagi. Choruje na Parkinsona oraz demencję. Ma również problemy z przełykaniem. Opiekuje się nią mąż.
Obowiązki:
Prowadzenie gospodarstwa domowego:
  • Gotowanie
  • Prasowanie
  • Pranie
  • Sprzątanie domu
  • Jazda samochodem na terenie Niemiec
Pomoc podopiecznej:
  • W ubieraniu i rozbieraniu
  • Higienie ciała (kąpiele, prysznic)
  • Pomoc w dojściu do toalety
  • Czuwanie przy podopiecznej w nocy

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
  • Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
  • Dobry stan zdrowia
  • Czynne prawo jazdy
Oferujemy:
  • legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
  • gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
  • pokrywamy koszty podróży w obie strony
  • zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu.

Kontakt
GoWork
ul. Św. Rocha 5/205, 15-794 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: gowork.pl