Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Ogłoszenie:

Praca w Obertshausen, jako opiekunka

5 000 PLN do negocjacji
Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech.
Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani Wilhelminy, która mieszka w swoim mieszkaniu w Obertshausen. Ma 95 lat, chodzi przy balkoniku.
Obowiązki:
Głównie to pomoc przy prowadzeniu domu, dbanie o czystość i porządek, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów.
Oprócz tego seniorka potrzebuje pomocy przy kąpielach, codziennym ubieraniu, spożywaniu posiłków, dojściu do toalety.
Wymagania:
doświadczenie
minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
mile widziane prawo jazdy
brak nałogów (warunek konieczny)
miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym
Oferujemy:
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji
legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów
ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec
stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech

Kontakt
GoWork
woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.gowork.pl