Dzisiaj jest: 23.4.2024, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Ogłoszenie:

Potrzebna opiekunka dla Pana Paula

5 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Miejsce zlecenia: okolice Bonn
Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pana Paula
Senior ma 95 lat, potrzebuje pomocy i wsparcia podczas codziennych czynności. Choruje na demencję, przez co bywa apatyczny, rozkojarzony i zapomina o wielu sprawach. Ma również problemy z nadciśnieniem, sercem oraz słuchem.
Obowiązki:
Opiekunka będzie głównie zajmowała się prowadzeniem gospodarstwa domowego, robieniem zakupów, przygotowywaniem posiłków.
Oprócz tego opiekunka będzie pomagać podopiecznemu w spożywaniu posiłków, ubieraniu, zmianie pielucho – majtek, kąpielach. Opiekunka będzie również tranferować Pana z wózka na łóżko.
Wymagania:
komunikatywna znajomość języka,
doświadczenie z osobami chorymi i leżącymi
oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki
mile widziane referencje oraz prawo jazdy

Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie
legalne i stabilne zatrudnienie
wysokie zarobki (do 1500 euro netto miesięcznie)
darmowe wyżywienie w miejscu pracy
zorganizowanie przejazdu do i z Niemiec
zdobycie cennego doświadczenia w opiece

Kontakt
GoWork
ul. Ul. św. Rocha 5, lok.205, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)