Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

5 000 PLN do negocjacji
Rekrutujemy na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie a oddzwonimy do Ciebie.
Miejsce zlecenia: okolice Düren
Obecnie szukamy opiekunki dla Pani Teresy: 86 lat, 53 kg i 144 cm wzrostu. Pacjentka wstaje z pomocą, ale przemieszcza się na wózku inwalidzkim. Cierpi na lekką depresję, nadciśnienie, demencję oraz cukrzycę. Z panią mieszka mąż.
Obowiązki:
wsparcie w wykonywaniu najprostszych codziennych czynności, takich jak spożywanie posiłków, ubieranie się, higiena osobista, przemieszczanie się, transfer z wózka na łóżko
pomoc w prowadzeniu domu (sprzątanie, prasowanie, przygotowanie posiłków)
troska o podopieczną zależna od jego schorzeń
towarzyszenie podopiecznej podczas spacerów, wyjazdów
Wymagania:
bardzo dobra znajomości języka niemieckiego
doświadczenie w pracy z osobą starszą lub niepełnosprawną
dyspozycyjność na okres minimum dwóch miesięcy
dobry stanu zdrowia
czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Kontakt
GoWork
ul. Ul. św. Rocha 5, lok.205, Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.gowork.pl