Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

Praca opiekuna osób starszych

5 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Praca w okolicach Monachium u Pana Marka
Senior ma 75 lat (II stopień opieki). Ma problemy z mobilnością, jeździ na wózku inwalidzkim, stoi z pomocą. Jest po udarze, częściowo sparaliżowany. Cierpi na słabą depresję i demencję, często bywa rozkojarzony.
Obowiązki:
Czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze oraz prowadzenie domu, gotowanie. Jazda samochodem na terenie Niemiec, pomoc Panu w spożywaniu posiłków.
Wymagania:
Znajomość języka na poziomie dobrym, doświadczenie w pracy z osobami starszymi, czynne prawo jazdy, miłe usposobienie, cierpliwość.
Oferujemy:
Pracę w stabilnej firmie, odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie, jasne zasady współpracy.
Dobre stawki: do 1500 euro netto
Zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, zorganizowany przejazd w obie strony.
Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7014 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205

Kontakt
gowork
ul. Sw. Rocha 5 , lok.205, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.gowork.pl