Dzisiaj jest: 11.5.2024, imieniny: Igi, Mamerta, Miry
Ogłoszenie:

Operator CNC

0 PLN
Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia z numerem certyfikatu 3289; obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy stałej na stanowisku:

OPERATOR CNC
praca za granicą (Czechy - Koprivnice)

Czy aktualnie to, czego szukasz to PRACA?
Chciałbyś dobrze zarabiać, i masz DOŚWIADCZENIE?
Twoje poszukiwania długo trwają i jesteś gotów zacząć OD ZARAZ?

każdemu dajemy szansę!

Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn
  • Czytanie dokumentacji technicznej
  • Praca jest fizyczna, zmianowa, zmiany od 8-12 godzin
  • Możliwa praca w weekendy oraz w nadgodzinach
Wymagania:
  • Uprawnienia oraz doświadczenie na adekwatnym stanowisku.
  • Bardzo dobry stan zdrowia
  • Niekaralność
  • Mile widziana umiejętność programowania CNC
  • Mile widziany zawód zzakresu obróbki metali
Oferujemy:
  • Bezpłatny przejazd do Czech oraz z hotelu do miejsca pracy
  • Bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym
  • Wynagrodzenie w oparciu o stawki godzinowe plus dodatki za frekwencję w pracy, za wypracowane normy, za pracę w godzinach nocnych, w weekendy iświęta
  • Pracę w renomowanej firmie zbranży automotive

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres kielce@skexpres.cz lub kontakt telefoniczny 665 777 031 lub 537601 610

Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzane będą w oddziałach naszej firmy w całej Polsce.
Kontakt
Sk Expres
Kielce, woj. świętokrzyskie ( Pokaż na mapie)