Dzisiaj jest: 24.4.2024, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Ogłoszenie:

Operator wózków widłowych - PUSTKÓW OSIEDLE

0 PLN
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
  1. Operator wózka widłowego/PAKOWACZ - PUSTKÓW OSIEDLE
  2. Magazynier bez uprawnień na wózki widłowe - PUSTKÓW OSIEDLE
Zadania na stanowisku:
- Obsługa wózka widłowego,
- Dokonywanie załadunku i rozładunku towarów,
- Wykonywanie zleconych prac magazynowych,
- Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy, dbanie o wózki widłowe,

Wymagania:
- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- Doświadczenie na danym stanowisku,
- Dyspozycyjność ,
- Odpowiedzialność, zaangażowanie

Oferujemy:
- Możliwość dłuższej współpracy,
- Atrakcyjną stawkę ,
- Premie uznaniowe.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą na mail: urszula.lipinska@workservice.pl
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Kontakt
Work Service
Pustków Osiedle, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)