Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Ogłoszenie:

Zatrudnimy Doradców klienta Biznesowego

dodano: 2016.06.04 ważne do: 2024.06.04 wyświetleń: 1387
3 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Największa firma na rynku energetycznym, w związku z dalszym rozwojem szuka kandytów na stanowisko:

Doradca klienta biznesowego.

Szukamy profesjonalnych przedstawicili/doradców klienta na terenie całego kraju

Obowiązki:

- zawieranie umów na sprzedaż energii i gazu ziemnego
- samodzielne pozyskiwanie nowych klientów.
- prezentacja firmy i jej produktów
- przygotowywanie ofert,
- prowadzenie negocjacji

Wymagania:

- wysoka kultura osobista.
- roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub podobnym
- umiejętności negocjacyjne
- prawo jazdy

Mile widziane doświadczenie z sektora B2B

Oferujemy:

- wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
- umowę-zlecenie lub umowę współpracy dla osób prowadzących działalność gospodarczą.
- elastyczny czas pracy.
- szerokie szklolenia
- telefon,tablet i inne niezbędne narzędzia pracy
- materiały marketingowe

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres email:

krzysztoff11.fa12@gmail.com

wraz z dopisaniem następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz.

926 ze zm.).”
Kontakt
Krzysztof
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane