Dzisiaj jest: 27.5.2019, imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Ogłoszenie:

Sprzedawca wypieków! Atrakcyjne wynagrodzenie

dodano: 2013.03.14 ważne do: 2019.04.13 wyświetleń: 137
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Jobhouse (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów, dynamicznie rozwijającej się firmy osób na stanowisko:

Sprzedawca wypieków 

Obowiązki:
-wypiek i sprzedaż produktów 

Wymagania:
-znajomość obsługi kasy fiskalnej
-znajomość pakietu MS Office
-optymizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę
-odpowiedzialność i sumienność
-przestrzeganie standardów firmy
-dyspozycyjność
mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej z klientem oraz doświadczenie w wypieku i sprzedaży asortymentu cukierniczego
-aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
-pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-atrakcyjne warunki zatrudnienia-premie od sprzedaży
-umowę cywilno-prawną 

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV oraz na adres warszawa[malpa]jobhouse.pl z podaniem nr ref. WYP/LOD/03

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.

Kontakt
Jobhouse
Łódź, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane