Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Ogłoszenie:

Pracownik wspomagania działu IT w systemie SAP

0 PLN
Firma EuroJob24 z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim , poszukuje pracowników dla klienta z branży motoryzacyjnej (magazyn części zamiennych do BMW, Mercedes, Audi i VW).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Obsługa urządzeń w systemie SAP,
  • Kontrola błędów pojawiających się na skanerze , monitorze,
  • W miarę możliwości usuwanie powstałych błędów,
  • Współpraca z działem IT.

WYMAGANIA
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym,
  • Znajomość branży IT,
  • Znajomość obsługi systemu SAP,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
  • Gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu.

OFERUJEMY
  • 3 miesięczne szkolenie z systemu SAP ATLAS,
  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, w niedziele i święta według taryfy IGZ,
  • Bezpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie,
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora i brygadzisty,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy; kontakt@eurojob24.pl , w temacie maila prosimy wpisać: BMW SAP.

Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę :
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(Dz. u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.)"
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt
EuroJob24
( Pokaż na mapie)