Dzisiaj jest: 6.5.2024, imieniny: Beniny, Filipa, Judyty

Przedstawiciel Handlowy (miejsce pracy - Poznań i okolice Poznania)

0 PLN

Firma Auto-Serwis Grzegorz Karbownik ul.Wierzbowa 4, 67-200 Głogów tel: 76-831-39-54 poszukuje osoby do pracy na stanowisku :

Przedstawiciel Handlowy(miejsce pracy -Poznań i okolice Poznania )

Zakres obowiązków:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promowanie i sprzedaż produktów Firmy ( opony, oleje, akumulatory i inne) oraz współpracę z klientami poprzez:
  • pracę w terenie i w biurze
  • pozyskiwanie i współpracę z nowymi klientami
  • aktywną sprzedaż produktów realizowaną przez doradztwo rozwiązań technicznych,
  • osiąganie i realizację założonych celów i strategii sprzedażowych
  • budowanie profesjonalnych i długotrwałych relacji z klientami
  • obsługę klientów posprzedażową
  • raportowanie z bieżącej aktywności do Kierownika działu handlowego
  • udział w targach branżowych
  • współpracę z pracownikami biurowymi przy przygotowywaniu ofert i obsłudze reklamacji

Wymagania:

  • preferowane miejsce zamieszkania: Poznań lub okolice Poznania
  • wykształcenie minimum średnie
  • wysokie standardy obsługi klienta
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • samodzielność, zdolności organizacyjne, samodyscyplina pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • preferowana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń, silnie promujący dobre wyniki sprzedaży
  • pracę w rozwijającej się firmie
  • dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • odpowiednie wyposażenie stanowiska pracy (samochód służbowy, komputer, telefon itp.)
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w młodym ale doświadczonym zespole

Kontakt:

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na adres:renata.karbownik@euromaster.com.pl

Informujemy, że nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli:

"Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Kontakt
AUTO-SERWIS Grzegorz Karbownik
ul. WIerzbowa 4, 67-200 Głogów, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)