Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Ogłoszenie:

Księgowa/księgowy

dodano: 2016.11.25 ważne do: 2024.07.25 wyświetleń: 1549
0 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:
Biuro Rachunkowe Welmis zatrudni Księgową

Zakres obowiązków:
- samodzielna i kompleksowa obsługa firm z księgami rachunkowymi
- sporządzanie sprawozdań finansowych
- prowadzenie rozliczeń dla wielu klientów
- kontakt z klientami

Od kandydatów oczekujemy:
- znajomości przepisów podatkowych i zagadnień kadrowo-płacowych
- rzetelności i odpowiedzialności
- bardzo dobrej organizacji czasu pracy
- znajomości programu COMARCH OPTIMA i Płatnik
- samodzielności, umiejętności pracy w zespole
- znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- pracę w przyjaznej atmosferze
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- udział w szkoleniach
- wsparcie i pomoc osób przełożonych i zespołu

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2016 r. poz. 922 z poźn. zm.)".

welmis@welmis.pl
tel: (048) 124466733
Kontakt
Biuro rachunkowe Welmis
ul. Rynek Główny 28, 30-010 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.welmis.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane