Dzisiaj jest: 16.4.2024, imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina
Ogłoszenie:

Formierz laminatu praca w Belgii

1 700 PLN
Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1700 euro netto miesięcznie

POSZUKUJEMY
DOŚWIADCZONYCH laminiarzy
KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa
Miejsce pracy: Belgia

Wymagania
Posiadasz udokumentowane, 3-letnie doświadczenie w zawodzie formierz laminatu?
Wyjeżdżałeś już na projekty zagraniczne?
Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań to JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Obowiązki
DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:
• Maszynowe i ręczne laminowanie poliestru
• Mieszanie i nakładanie żelkotu
• Mieszanie żywicy poliestrowej z utwardzaczem
• Ręczne nakładanie maty szklanej w formie
• Nakładanie żywicy poliestrowej , rolowanie i usuwanie „bąbelków” powietrza
• Wyjęcie detalu z formy
• Wykorzystanie technik próżniowych

Mile widziane
BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI:
• Posiadasz samochód i możesz nim wyjechać do pracy

Oferujemy
PROPONUJEMY CI:
• DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu
• Polską umowę o pracę na pełen etat
• Odprowadzanie składek ZUS od 4055 PLN brutto
• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach (Jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt )
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)
• Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania
• Opiekę rzecznika pracownika
• Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1700 euro netto miesięcznie
Kontakt
Work Express
ul. Ul. Murckowska 14, Katowice ( Pokaż na mapie)