Dzisiaj jest: 27.4.2024, imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty
Ogłoszenie:

Kontroler jakości (AKJB/02/17)

0 PLN
WEEGREEjest firmą działającą w obszarachoutsourcinguzatrudnienia,technologii informatycznychorazconsultingu HR. Od10 latwspółpracujemy z klientami zBelgii,HolandiiiPolski.Solidność,wysoka jakość i indywidualnepodejściedo każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletniedoświadczeniepozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniemdługotrwałych relacji.

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Bieruń

Opis stanowiska:
  • Kontrola ilości i jakości produktów.
  • Pomiar detali w oparciu o dokumentację techniczną.
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonej kontroli.
  • Posługiwanie się sprzętem kontrolno-pomiarowym.
  • Określanie, wdrążanie, nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych.
  • Bieżące wypełnianie ewidencji czasu pracy.
Wymagania:
  • Zdolności manualne.
  • Dobry wzrok.
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dyspozycyjność.
  • Chęci do pracy.
  • Sumienność.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00).
  • Możliwość pracy w soboty.
  • Pracę w miłej atmosferze.
  • Szansa zdobycia cennego doświadczenia.
  • Praca również dla studentów.
Dodatkowe informacje:
  • PRACA OD ZARAZ !
  • Kontakt telefoniczny: 668-620-176, 882-167-625.
Kontakt
Weegree
Bieruń, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: weegree.com