Dzisiaj jest: 27.4.2024, imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty
Ogłoszenie:

PRACA dodawanie ogłoszeń

dodano: 2013.04.15 ważne do: 2024.07.14 wyświetleń: 2372
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Grupa Doradcza RESH poszukuje osób na stanowisko:

DODAWANIE OGŁOSZEŃ INTERNETOWYCH

Wymagania:

  • Dostęp do komputera i internetu,
  • Umiejętność obsługi aplikacji internetowych,
  • Umiejętność obługi edytorów tekstu (WORD, OPEN OFFICE),
  • Dostęp lub wykonanie rejestracji w serwisach społecznościowych:
  • FACEBOOK, NK, BLIP, TWITTER i innych wskazanych,
  • Wiek 18 – 45 lat,

Zadania na stanowisku:

  • Dodawanie ogłoszeń internetowych na darmoych portalach i serwisach ogłoszeniowych,
  • Pomocja dodawanych odłoszeń i linków do nich na serwisach społecznościowych, forach, blogach, itp.

Opis:

Zadaniem osób na stanowisku DODAWANIE OGŁOSZEŃ INTERNETOWYCH jest umieszczanie przekazanych ogłoszeń (w postaci treści i obrazków) na portalach i sronach umożliwiających dodawanie darmowych ogłoszeń, w sposób wskazanych przez RESH oraz promocja zamieszczonych ogłoszeń na serwisach społecznościowych, blogach, forach, itp.

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie za rzetelnie wykonaną pracę (najlepsza oferta na rynku),
  • Nienormowany czas pracy,
  • Możliwość rozwoju i awansu w RESH,
  • Przejrzyste zasady wynagradzania i premie,
  • Rabat na usługi świadczone przez RESH.

KONTAKT:

e-mail: resh@autograf.pl

Kontakt
Grupa Doradcza RESH
woj. świętokrzyskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: www.resh.ugu.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane