Dzisiaj jest: 18.5.2024, imieniny: Alicji, Edwina, Eryka
Ogłoszenie:

Specjlista ds.Rekrutacji

0 PLN

W związku z dynamicznym rozwojem firmy EVENT, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji

Opis stanowiska:

    Prowadzenie procesu rekrutacji
    Aktywne wyszukiwanie potencjalnych pracowników
    Redagowanie oraz zamieszczanie ogłoszeń o pracę
    Wstępna selekcja napływających aplikacji
    Samodzielne prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
    Raportowanie wyników pracy

Wymagania:

    Komunikatywność
    Swoboda w formułowaniu wypowiedzi pisemnej i ustnej
    Dobra organizacja pracy własnej
    Umiejętność pracy pod presją czasu
    Dyspozycyjność i zaangażowanie
    Dążenie do realizacji wyznaczonych celów

Oferujemy:

    Samodzielne stanowisko pracy
    Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń (podstawę + prowizję)
    Szanse na awans w strukturach firmy
    Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

CV wraz ze zdjęciem oraz prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Kontakt
Firma Event
woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)