Dzisiaj jest: 27.4.2024, imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty
Ogłoszenie:

Praca Niemcy- seniorka bez demencji-1300 euro netto/msc

dodano: 2019.01.28 ważne do: 2024.07.05 wyświetleń: 1427
Szczegóły ogłoszenia:
Iskierka Usługi Opiekuńczo- Terapeutyczne (cert. 19096) to przyjazna , certyfikowana agencja.
Szukamy właśnie CIEBIE- TAK CIEBIE- do pracy za granicą (Niemcy)
Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko pracy: OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH I NIESAMODZIELNYCH.

Oczekujemy:
- znajomości języka niemieckiego (minimum poziom komunikatywny),
- doświadczenia w opiece,
- mile widziany kurs prawa jazdy,
- mile widziane kursy medyczne,

Informacje o ofercie:
- płeć: kobieta
- wiek: 88
- wzrost: 160 cm
- waga: 55 kg
- demencja -brak
- seniorka porusza się z pomocą chodzika, poziom trudności zlecenia 2 na 5,

Obowiązki: drobne porządki domowe, pomoc w pielęgnacji pacjenta, zakupy-zawsze,

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie- 1300 euro netto,
-pokój,
-legalne, bezpieczne zatrudnienie.

Jesteś zainteresowana? Napisz w komentarzu "TAK"
Napisz do nas/ zadzwoń: 886 691 787
Numer oferty: Kd. No. 72761
Nie zwlekaj, ta oferta jest dla Ciebie, jeśli nie udostępnij proszę ten post- dziękuję

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ JUŻ TERAZ 886 691 787

(PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY OD 7 DO 20)

Z wybranymi kandydatami Skontaktujemy się telefonicznie.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Kontakt
Iskierka Justyna Gajowa Usługi Opiekuńczo-Terapeutyczne
ul. Ciołka 12, Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane