Dzisiaj jest: 29.3.2020, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

Senior Help - opiekunki osób starszych w Niemczech.

dodano: 2013.05.21 ważne do: 2020.05.16 wyświetleń: 515
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Miło nam poinformować, że nasza firma Senior Help z Poznania rozpoczęła intensywny nabór dla opiekunów i opiekunek osób starszych w Niemczech.

 

Nie zamierzamy mamić Was lakonicznymi informacjami o "atrakcyjnych zarobkach" i "bezkonkurencyjnych warunkach współpracy" Poniżej w jasny i prosty sposób przedstawiamy warunki wspólpracy z naszą firmą i wymagania jakie stawiamy. Wnioski pozostawiamy Państwu.

 

Wymagania, bo bez tego ani rusz...

 

Znajomośc języka przynajmniej w stopniu komunikatywnym (czyli gdy podopieczny prosi o coś do picia, żebyśmy wiedzieli, że mamy przynieśc wodę a nie podlać kwiatki) Barirera językowa jest nie do przeskoczenia, opiekunowie muszą znać język w stopniu umożliwiającym komunikację z podopiecznymi, rodzinami, lekarzami, jak również w sklepach czy aptece

 

Doświadczenie od stycznia br obniżyliśmy próg doświadczenia do minimum 3 miesięcy pracy na terenie Niemiec. Doświadczenie zdobyte w Polsce jest dodatkowym atutem.

 

Prawo jazdy - czynne prawo jazdy zwiększa minimalny próg wynagrodzenia w każdym przedziale językowym o ok 50 euro.

 

Szczerość i uczciwość - dziwne, bo nikt tego jak do tej pory nie wymagał. Wymagamy uczciwości i szacunku wobec nas, podopiecznych i pracy. Oczywiście to działa w obie strony . Bez wzjamenej uczciwości i szczerości nie ma dobrej wspólpracy.

 

Warunki, czyli co dostają Państwo od nas... Przedział wynagrodzeń : (obowiązuje od 1 lutego 2013)

 

Język komunikatywny - od 1050 euro za najlżejsze przypadki

 

Język dobry - od 1150 euro za najlżejsze przypadki

 

Język bardzo dobry - od 1250 za najlżejsze przypadki

 

Czynne prawo jazdy +50 euro w każdym przedziale językowym.Pod warunkiem, że na danym miejscu jest wymagane

 

Wiadomo, że opiekunka pracująca z bardziej schorowaną osobą otrzyma wyższe wynagrodzenie niż osoba z lekko schorowanym podopiecznym, bo jej zakres obowiązków i wysiłek jest większy.

 

Osoby z wykształceniem pielęgniarskim +100 euro w każdym przedziale językowym Premie świąteczne +50 euro za każdy dzień, premia urodzinowa +25 euro

 

Zatrudnienie na umowę zlecenie, odprowadzone składki i podatki

 

Obowiązkowy druk A1 oraz karta EKUZ

 

Prywatne ubezpieczenie OC, KL, NNW, bagaż, życie

 

Wynagrodzenie płatne w EUR lub PLN w zależności od życzeń opiekunów

 

Oferty z 80% rejonów Niemiec

 

Opieka koordynatora i agencji

 

Wyjazdy standard na okres 2 miesięcy

 

Nie będziemy pisać o zakwaterowaniu i wyżywieniu, bo to chyba nie podlega dyskusji, że mają to Państwo zagwarantowane. Staramy się również by mieli Państwo dostęp do internetu i swobodnych rozmów do Polski. Wiemy, że praca poza krajem, to tęsknota i rozłąka z bliskimi i ogólnie "ciężki kawałek chleba" toteż dokładamy wszelkich starań, by zagwarantować Państwu komfort psychiczny. Jesteśmy w ciągłym kontakcie ze swoimi opiekunkami, wspieramy, rozwiązujemy probemy jeżeli zachodzi taka potrzeba.

 

Możecie Państwo uznać, że to ogłoszenie nie jest profesjonalne. Jednak taką mamy filozofię firmy, rodzinnej firmy. Dbamy nie tylko o siebie ale i o was. Bo bez Was nie byłoby nas.

 

Jeżeli chcą Panstwo rozpocząc z nami współpracę prosimy o kontakt meilowy lub telefoniczny.

 

Miło nam będzie z Państwem porozmawiać i udzielić wszelkich informacji, których nie zawarliśmy w powyższym ogłoszeniu. Kontakt z nami :

 

tel. Stacj. 0048 61 669 87 13

Kontakt
Senior Help
ul. Ul. Św.Marcin 29/8, 61-806 Poznań, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane