Dzisiaj jest: 4.5.2024, imieniny: Floriana, Michała, Moniki
Ogłoszenie:

hostessy/promotorki

dodano: 2013.05.22 ważne do: 2024.07.20 wyświetleń: 1450
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe poszukuje hostess/promotorek do różnego rodzaju akcji promocyjnych. Klub znajdujący się w centrum Białegostoku zatrudni hostessy od zaraz.

Wymagania:
* komunikatywność
* łatwość nawiązywania kontaktów
* nienaganny i zadbany wygląd
* ambicja i chęć do pracy
* sumienność
* dokładność
* punktualność

*mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Obowiązki:
- dbanie o dobry wizerunek lokalu
- promowanie imprez odbywających się w lokalu
- zapraszanie klientów i zachęcanie do skorzystania z ofert
- tworzenie miłej atmosfery w lokalu, rozmowa z gośćmi.

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie
- pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
- elastyczny grafik
- zakwaterowanie na czas trwania umowy

Opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania proszę o przesyłanie zdjęć i numeru telefonu na adres info@praca-tancerki.pl, w tytule wiadomości proszę wpisać Hostessy/Promotorki

Kontakt
Ania
woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane