Dzisiaj jest: 4.5.2024, imieniny: Floriana, Michała, Moniki
Ogłoszenie:

praca stała lub dodatkowa. doradca do spraw odszkodowań.

0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
wymagania:

Firma Kompensja poszukuje Doradców/Przedstawicieli ds. Odszkodowań na terenie woj. pomorskiego.
Nie oferujemy etatu, a współpraca z firmą Kompensja ma charakter wynagrodzenia prowizyjnego.

Wymagania:
-minimum średnie wykształcenie
-komunikatywność
-nastawienie na sukces

obowiązki:

- doradztwo osobom poszkodowanym
- pozyskiwanie Klientów, podpisywanie umów i pełnomocnictw
- kompletowanie dokumentacji do sprawy odszkodowawczej,
- tworzenie własnego zespołu
- prowadzenie rekrutacji
- zarządzanie zespołem po zdobyciu doświadczenia

oferujemy:

- ponadprzeciętne zarobki uzależnione jedynie od Twojego nakładu pracy
- Atrakcyjny system prowizji i bonusów
- Możliwość szybkiego awansu
- nie wymagamy działalności gospodarczej
- praca stałą lub dodatkową
- dowolność godzin pracy

opis dodatkowy:

Prześlij CV na mail: biuro@kompensja.pl w tytule wiadomości: REF:1

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt
Kompensja
Gdańsk, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)