Dzisiaj jest: 27.4.2024, imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty
Ogłoszenie:

Koordynator pracy roznosicieli gazet reklamowych

800 PLN

Firma Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje osób z Żywca i okolic na stanowisko koordynatora pracy roznosicieli gazet reklamowych.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie przydzielonego obszaru dla celów dystrybucji druków reklamowych.
  • Tworzenie siatki dystrybutorów druków reklamowych poprzez pozyskiwanie i szkolenie kandydatów na roznosicieli gazet reklamowych.
  • Kontrola jakości działalności roznosicieli gazet reklamowych.

Jakie mamy wymagania?

  • Dostęp do komputera i Internetu.
  • Znajomość systemu Windows i poczty elektronicznej.
  • Dysponowanie samochodem.
  • Wolne środy.
  • Znajomość topografii miasta.
  • Uczciwość.
  • Samodzielność.
  • Rzetelność.
  • Odpowiedzialność.
  • Mile widziana umiejętność kierowania grupą osób.

Co oferujemy:

  • Dodatkowe zajęcie (umowa-zlecenie), zajmujące ok. 10 godzin tygodniowo, polegające na organizowaniu i kontroli kolportażu materiałów reklamowych firmy Kaufland.
  • Atrakcyjną zapłatę.
  • Ciekawe zlecenie w dużej i stabilnej firmie.

Czekamy na zgłoszenia, które mogą Państwo wysyłać na adres: PL-WMD-R@kaufland.pl (w temacie wiadomości prosimy wpisać „Koordynator - Żywiec”).

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.“.

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt
Kaufland Polska Markety
Żywiec, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.kaufland.pl