Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Ogłoszenie:

Operator wózka widłowego - Niemcy STABILNA I PEWNA PRACA

dodano: 2020.06.16 ważne do: 2024.06.11 wyświetleń: 1224
Szczegóły ogłoszenia:
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - PRACA NIEMCY
Zadania:
  • Transport wewnętrzny drewna klejonego i tartego,
  • załadunek i rozładunek ciężarówek,
  • monitorowanie stanów magazynowych,

Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego,
  • ważne uprawnienie na wózek widłowy,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w soboty,
Oferujemy:
  • miejsce pracy: Bromskirchen-Somplar,
  • podstawowa stawka 12,00 € brutto/h,
  • umowa o pracę tymczasową,
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,
  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
  • stała opieka polskiego koordynatora ,
  • możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Kontakt mail : rekrutacja@hrnavigator.com.pl
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  :   +48 571 322 116, +48 571 322 118, +48 572 505 720 + 48 515 909 950

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Kontakt
HR Navigator
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane