Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY PRACA W NIEMCZECH

6 000 PLN
HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi  w ramach pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.
Obecnie dla naszego klienta lidera w branży lakierniczej poszukujemy osób na stanowisko:
LAKIERNIK SAMOCHODOWY
Miejsce pracy:  okolice Kempten
Zadania:
-samodzielnie lakierowanie elementów jak i całych pojazdów
-szlifowanie, szpachlowanie i przygotowanie powierzchni do lakierowania
-malowanie farbami gruntowymi i wodnymi
Wymagania:
-Doświadczenie w pracy jako samodzielny lakiernik
-Umiejętność dokładnego lakierowania
-Wykształcenie kierunkowe jako lakiernik samochodowy – mile widziane
-Znajomość języka niemieckiego – mile widziana
-Własny samochód – mile widziany
Oferujemy:
-Stawka: 13 € brutto/h (1 miesiąc pracy ok 1680 €)
-Stawka: 14  € brutto/h (2-5 miesięcy pracy)
-Stawka: 15 € brutto/h (od 6 miesiąca)
-Umowa o pracę tymczasową,
-Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
-Możliwość pracy w nadgodzinach
-Darmowe zakwaterowanie
-Możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy
-Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
CV proszę przesyłać wraz ze zdjęciem,
KONTAKT
+48 571 322 116 +48 571 322 118 +48 515 909 950, +48 572 505 720
mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
 Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Kontakt
HR Navigator
( Pokaż na mapie)