Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

SZWACZKI

dodano: 2020.08.21 ważne do: 2024.07.27 wyświetleń: 1346
6 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi  w ramach pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
SZWACZKI
Miejsce pracy: Niemcy, Weil am Reihn

OPIS STANOWISKA:
- obróbka materiałów pod zamówienie klienta,
- obsługa maszyn krawieckich,
- praca między innymi na profesjonalnych maszynach JUKA
- kontrola jakości wykonanego produktu.

WYMAGANIA:
- doświadczenie w pracy jako szwaczka,
- znajomość języka niemieckiego – mile widziana.

OFERUJEMY:
- miejsce pracy: Weil am Reihn,
- umowa o pracę tymczasową,
- podstawowa stawka 10,15€ brutto/h, ( 1300 - 1400 euro netto),
- legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
- zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,
- możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

KONTAKT: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
+48 571 322 118, +48 571 322 116, +48 572 505 720, 515 909 950, +48 515 909 954

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Kontakt
HR Navigator
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane