Dzisiaj jest: 2.5.2024, imieniny: Longiny, Toli, Zygmunta

Komisjoner (k/m) - Pick by voice – Niemcy – praca blisko granicy

Szczegóły ogłoszenia:
Miejsce pracy: okolice Berlina

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie zamówień produktów spożywczych przy pomocy systemu głosowego w j. niemieckim (pick by voice)
  • Pakowanie produktów i przygotowywanie do wysyłki
  • Ogólne prace magazynowe
Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Gotowości do pracy dwuzmianowej w chłodnych temperaturach
  • Znajomość podstaw j. niemieckiego (zwłaszcza liczb i podstawowych komend) – wymóg konieczny
  • Wytrzymałość fizyczna, odpowiedzialność oraz zdolność do szybkiego przystosowania się
  • Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód
Na co możesz liczyć z naszej strony:

  • Zatrudnienie na dłuższy okres
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,45 € brutto/h – zarobki oraz dodatki za nadgodziny, niedziele i święta
  • Przyjazny system zaliczek
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)
  • Bezpłatną odzież roboczą
  • Wsparcie polskiego koordynatora

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)
Zapraszam do kontaktu telefonicznego 505 865 179
Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:
mp@cp-personal.com

Kontakt
Concept Plus
ul. 3 Maja 7/1, 20-078 Lublin ( Pokaż na mapie)