Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Praca zdalna od zaraz! Call Center/Wysokie zarobki

Na chwilę obecną Grupa ContactHouse.pl prowadzi rekrutacje na stanowisko:
Agent/Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Twoje obowiązki na tym stanowisku to:
  • Bycie pierwszym punktem kontaktu z klientem zainteresowanym suplementacją
  • Doradzanie klientom - dopasowanie oferty produktowej do indywidualnych potrzeb
  • Badanie potrzeb klientów i budowanie pozytywnych relacji
  • Dbanie o wysoki poziom i jakość obsługi telefonicznej

Jesteś idealnym Kandydatem/Kandydatką, jeżeli:
  • Jesteś komunikatywny/a i lubisz rozmawiać z ludźmi
  • Czujesz, że drzemie w Tobie potencjał sprzedażowy
  • Chcesz pracować zdalnie
  • Masz stały dostęp do komputera, Internetu i słuchawek
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży przez telefon lub w kontakcie z klientem, ale nie jest to warunek konieczny

Z naszej strony proponujemy:
  • Wynagrodzenie 3000-8000 zł netto (gwarantowana podstawa oraz dodatkowe premie i prowizje)
  • Tygodniowe rozliczenie = wypłatę dostajesz raz w tygodniu!
  • Umowę zlecenie już po pierwszym miesiącu
  • Rekrutacja, szkolenie i praca w 100% w trybie zdalnym!
  • Tzw. „ciepłą bazę klientów” (jest to grupa klientów, którzy są zainteresowani produktem)
  • Partnerską atmosferę współpracy oraz stałe wsparcie Lidera Zespołu na każdym etapie
  • Możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozmową i poznaniem wszystkich szczegółów współpracy - nie czekaj!
Wyślij do nas swoje CV już teraz na e-mail: patrycja.kosecka@fluentcall.com
Kontakt
Rekrutacja ContactHouse
( Pokaż na mapie)