Dzisiaj jest: 17.4.2024, imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
Ogłoszenie:

Pracownik magazynu z wyposażeniem łazienek - Praca od zaraz!!!

dodano: 2021.12.15 ważne do: 2024.12.23 wyświetleń: 1899
Szczegóły ogłoszenia:
Zakres obowiązków:

Pakowanie towaru (wyposażenie łazienek np. kabiny prysznicowe)
Przygotowanie do transportu
Pomoc przy załadunku i rozładunku towaru

Oferujemy:

Umowa na warunkach niemieckich
Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności administracyjnych (meldunek, konto w banku itp.)
Zatrudnienie na dłuższy czas
Praca na jedną zmianę
Wynagrodzenie od 11 € brutto/h
Komfortowe zakwaterowanie w cenie ok. 61 €/tydzień
Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

Zdolność do szybkiego przystosowywania się
Wytrzymałość fizyczna
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
Prawo jazdy kat. B
Własny samochód mile widziany

Osoby zainteresowane pracą proszę wysłać CV na podany niżej adres mailowy, kontakt telefoniczny bądź o SMS o treści PRACA
Telefon: 504 969 041
Mail: ml@cp-personal.com
Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole
KRAZ 11738
Kontakt
Concept Plus
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane