Dzisiaj jest: 1.5.2024, imieniny: Józefa, Lubomira, Ramony
Ogłoszenie:

Kamieniarz

Szczegóły ogłoszenia:
ABC  Work
Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.
Obecnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy jako kamieniarz.
Jeżeli poszukujesz pracy za granicą - bądź szukają jej Twoi bliscy -  w innym państwie lub zawodzie, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w wyborze oferty.

KAMIENIARZ - niewymagana znajomość języka niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy – 38154 Königslutter

Zakres obowiązków:
- czyszczenie i obróbka kamienia naturalnego
- budowanie, czyszczenie oraz fugowanie murów i ścian z kamienia naturalnego (również w zabytkowych budynkach)
- praca na rusztowaniu
- stawka: 14,00 euro brutto/h + 50,00 euro netto dziennej

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i świąteczny  (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- płatne dni ustawowo wolne od pracy
- premię za polecenie nowych pracowników
- odzież ochronną
- dostęp do mobilnej aplikacji  pracowniczej

Kontakt
ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: abcwork.eu