Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Tokarz CNC

Szczegóły ogłoszenia:
ABC Work
Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako tokarz CNC.
Jeżeli poszukujesz pracy za granicą – bądź szukają jej Twoi bliscy – w innym państwie lub zawodzie, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w wyborze oferty.

Opis stanowiska:
-odpowiedzialność za ustawianie, edycję światła i obsługę
-używane maszyny do sterowana to Sinumerik Gildemeister CTX oraz dwie małe tokarki Okuma LB i LU ze sterowaniem OSP.
-produkty wykonane w calach, głównie uszczelnienia mechaniczne z Inconel, super duplex i innych wytrzymałych materiałów.
Wymagania:
-preferowany kandydat powinien mieć  dobre doświadczenie z jedną z tych maszyn
-język na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
-zakwaterowanie,
-ubezpieczenie zdrowotne,
-zagraniczną umowę
Praca na 3 zmiany
Wynagrodzenie od 18€ do 19€ netto/h
Lokalizacja: Holandia
Kontakt
ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: abcwork.eu