Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

Praca zdalna dla każdego | 3 400 – 4 600 PLN mies.

W związku z dynamicznie rozwijającym się zespołem poszukujemy osób do nawiązania krótkiej bądź długoterminowej współpracy.
Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku OD PONAD 20 LAT.
Pracę traktujemy jako dodatek do etatu, bądź studiów, natomiast atrakcyjne zarobki sprawiają, że można ją potraktować jako JEDYNE i STAŁE źródło dochodu nawet w dobie inflacji i drożyzny.
Pragniemy dodać, że osoby u nas pracujące NIE patrzą na ceny jedzenia czy też paliwa, a dodatkowym atutem jest to, że sektor usług w którym działamy sprawia, że inflacja działa na naszą korzyść.

UWAGA!
  • Nie działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym MLM
  • Nie wymagamy rozmów telefonicznych
  • Nie wymagamy jeżdżenia do klientów
  • Nie wymagamy spotkań na kamerze

Co oferujemy?
  • wypłaty 4 razy w miesiącu na konto bankowe (tygodniówki)
  • pracę zdalną, w domu
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe premie proporcjonalne od zaangażowania
  • pełne wsparcie zespołu oraz pomoc na każdym kroku
  • gotowe szkolenia online - pełne wdrożenie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • nie wymagamy doświadczenia, prowadzimy za rękę od A do Z
  • nie wymagamy żadnej inwestycji finansowej
  • nie wymagamy od osób żadnych danych poufnych, nie jesteśmy instytucją zbierającą dane i przetwarzającą je

Wymagania:
  • ukończone 18 lat
  • obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter działania
  • aktualne zamieszkanie na terenie Polski
  • komputer lub smartfon z dostępem do Internetu
  • obsługa komputera lub smartfonu z systemem Android lub iOS na poziomie podstawowym
  • motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników

Opis stanowiska pracy:
  • reklama oraz promocja produktów
  • odpisywanie na wiadomości od potencjalnych klientów
  • obsługa klienta
  • polecanie produktów gotowym systemem (całkowicie online w domu przy użyciu komputera lub smartfonu z dostępem do Internetu)
Podczas szkolenia będziesz mieć możliwość zarobienia minimum 500 zł.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:
  • na początek około 3 400 PLN miesięcznie, pracując po 2 - 3 godziny dziennie
  • Twoja praca będzie polegać tylko i wyłącznie na odpisywaniu klientom na wiadomości gotowymi skryptami, formułkami oraz działaniu na gotowych materiałach

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO ODPISYWANIA TYLKO DO POSZCZEGÓLNYCH OSÓB.
Kliknij przycisk Aplikuj teraz - wypełnij krótką formę, a My skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 2 godzin.

Kontakt
Rafał Woźniak
ul. Adama Mickiewicza, 87-100 Toruń ( Pokaż na mapie)