Dzisiaj jest: 27.4.2024, imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty
Ogłoszenie:

Praca za granicą dla każdego

Szczegóły ogłoszenia:
PRACOWNIK PRODUKCJI DROBIU
praca dla par, grup i singli
bez znajomości języka, bez doświadczenia
OBOWIĄZKI:
W zależności od zapotrzebowania: filetowanie, pakowania, praca z podrobami,przyprawianie, noszenie i sztaplowanie skrzynek na paletach, mycie klatek i kontenerów po kurczakach, wieszanie kur na wieszakach.
Praca na 2 zmiany(zmiany mogą trwać od 8-11 godzin).
Praca także w warunkach chłodniczych.
OFERUJEMY:
  • Holenderską umowę o pracę
  • Dodatki za pracę zmianową
  • Dodatki za pracę w warunkach chłodniczych
  • Średnio, wynagrodzenie pracowników produkcji 360-410 € tygodniowo NA RĘKĘ (po odcięciu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia)
  • Wynagrodzenie dla wieszaczy od 410 € tygodniowo NA RĘKĘ  (po odcięciu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia)
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych ( na wyposażeniu m.in. WI-FI, lodówka, kuchnia, itd.)
WYMAGANIA:
  • Wymagana jest jedynie chęć do pracy
  • Znajomość języka NIE JEST WYMAGANA ale będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy też NIE WYMAGANE ale stanowi dodatkowy atut
OFERUJEMY RÓWNIEŻ PRACĘ NA WIELU INNYCH STANOWISKACH PRODUKCYJNYCH I LOGISTYCZNYCH W RÓŻNYCH BRANŻACH

REKRUTACJA I INFORMACJE:
Cyprian  - 789 359 816
Steven -  451 194 534
Kasia  - 451 662 795

Kontakt
inTemporis
ul. 6 Sierpnia 1/3, 90-606 Łódź ( Pokaż na mapie)