Dzisiaj jest: 28.4.2024, imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa
Ogłoszenie:

Komisjoner / Pracownik magazynu (k/m) - Praca w Niemczech

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Lingen, Niemcy

Zakres obowiązków:

● Pakowanie towarów i zbieranie zamówień w celu wysyłki do supermarketów
● Transport towarów za pomocą paleciaka lub wózka widłowego
● Sprawdzanie zapakowanych towarów pod kątem kompletności
● Praca z systemem Pick by Voice
● Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości

Wymagania:

● Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
● Znajomość języka niemieckiego jest dodatkowym atutem, ale nie jest niezbędna
● Rzetelność i odpowiedzialność
● Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem
● Szybkość i efektywny sposób pracy

Oferujemy:

● Pracę długoterminową w nowoczesnym magazynie z zaawansowanym sprzętem
● Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe od 14,00 euro brutto/h
● Możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe
● Miłą atmosferę w pracy w dynamicznym zespole
● Komfortowe zakwaterowanie
● Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50
Kontakt
Concept Plus
ul. Gdańska 36, 85-006 Bydgoszcz ( Pokaż na mapie)