Dzisiaj jest: 27.4.2024, imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Specjalista / Specjalistka ds. Administracji Personalnej i Płac

Szczegóły ogłoszenia:

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ http://www.bponetwork.pl/oferty-pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:
  • Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku poparte wiedzą merytoryczną oraz umiejętnościami praktycznymi z zakresu naliczania płac (warunek konieczny)
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • Umiejętność sporządzania deklaracji PIT, ZUS oraz sprawozdań do GUS
  • Otwartość na współpracę w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Inicjatywa i samodzielność
  • Mile widziana znajomość SAP HR, Płatnika lub innego programu do naliczania wynagrodzeń
  • Stałe łącze Internetowe

Obowiązki:
  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników, prowadzenie dokumentacji personalnej, administrowanie ZFŚS i benefitami
  • Śledzenie i wdrażanie zmian w prawie pracy, PPOŻ oraz ubezpieczeniach społecznych
  • Skuteczne zarządzanie kwestiami związanymi z personelem, zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami

Oferujemy:
  • Pracę zdalną
  • Umowę o pracę / na zastępstwo w pełnym wymiarze godzin pracy
  • Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
  • Pracę 5 dni w tygodniu np. od 8:00 -15:00
  • Służbowy laptop i telefon
  • Premię roczną 10%
  • Pakiet medyczny
  • Karta Multisport
  • Świadczenia świąteczne
  • Wczasy pod gruszą
  • Produkty firmy na święta

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Ilona
798 951 967
ikawiecka@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt
BPO NETWORK
Praca w miejscu zamieszkania ( Pokaż na mapie)