Dzisiaj jest: 16.9.2024, imieniny: Jagienki, Kamili, Korneliusza
Ogłoszenie:

Pracownik HELPDESK w dziale finansowo - księgowym z orzeczeniem - zdalnie

dodano: 2024.09.06 ważne do: 2025.03.05 wyświetleń: 52
4 500 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także wsparcie w uzyskaniu dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług, a także pełen zakres szkoleń dla pracowników, managerów lub całych firm.
Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Pracownik HELPDESK w dziale finansowo- księgowym z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna (cała Polska)

Wymagania:
  • Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Znajomości i umiejętności pracy z oprogramowaniem pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu EXCEL
  • Znajomość programów księgowych (najchętniej ENOVA 365, ewentualnie Comarch Optima)
  • Znajomość Systemu Fakturowania SaldeoSMART
  • Samodzielność w działaniu
  • Otwartość
  • Komunikatywność
  • Chęć nauki i szkoleń oraz poszerzania swojej wiedzy
  • Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Mile widziane:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego

Obowiązki:
  • Instalacja zdalna oprogramowania i jego poszczególnych elementów
  • Konfiguracja oprogramowania i jego poszczególnych elementów
  • Pomoc i asysta zdalna przy uruchomieniu ww. systemów, usług i aplikacji
  • Odpowiadanie na zgłoszenia awarii drogą mailową
  • Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem podczas rozmowy telefonicznej
  • Testowanie i analiza poszczególnych elementów systemu
  • Kontakt ze wsparciem technicznym oraz przygotowywanie opisów ewentualnych problemów

Oferujemy:
  • Pracę zdalną
  •  Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy 7h
  • Wynagrodzenie w okresie próbnym (3 miesiące) od 4500 – 6000 zł brutto
  • Wynagrodzenie w okresie zasadniczym (rok)  6000 – 7500 zł brutto
  • Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
  • Sprzęt do pracy
  • Dostęp do szkoleń
  • Pakiet Medyczny MEDICOVER

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Ilona
798 951 967
ikawiecka@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ
Kontakt
BPO NETWORK
ul. Praca w miejscu zamieszkania, Cała Polska ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane