Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Ogłoszenie:

Zawody techniczne Niemcy

0 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:
Ewiko Personal sp z.oo
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy . .(Nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8458) Zatrudniamy wielu fachowców w zawodach jak: elektryk, hydraulik, monter instalacji sanitarnych.
Aktualnie szukamy nowych pracowników do pracy na terenie Niemiec w zawodach:

Elektryk , Hydraulik, Spawacz, Monter klimatyzacji (k/m)
Obowiazki:
Zakres obowiązków zgodny z wykonywanym zawodem
Wymagania:
Wyuczony zawód Hydraulik, Elektryk, lub Spawacz
2-letnie doświadczenie zawodowe
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Warunek konieczny

Oferujemy:
Umowę o pracę
Atrakcyjną stawkę godzinową
Dieta za każdy przepracowany dzień
Dodatki branżowe i taryfowe (BZA)
Gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową
Dodatek za nadgodziny w niedziele i swieta
Organizacja zakwaterowania
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:
biuro@ewiko-personal.de
Więcej informacji:
Kontakt:
T PL: 774459555
kom. 668188682
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami) .
Kontakt
Ewiko personal
ul. Oleska 121, 45-321 Opole ( Pokaż na mapie)