Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Ogłoszenie:

Praca w magazynie od 22.00 do 6.00

dodano: 2014.08.05 ważne do: 2024.07.13 wyświetleń: 1541
0 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:
Międzynarodowa Agencja Pracy – Eurokadra FS Sp z o.o. (nr certyfikatu 8252), aktualnie poszukuje dla swojego klienta z branży logistycznej osób do wykonywania prac magazynowych.

Miejsce pracy – GDAŃSK KOKOSZKI

Wymagania:
- posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej lub gotowość do jej wyrobienia,
- sumienność i zaangażowanie w obowiązki,
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
- uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem.
Obowiązki:
- przeładunek towarów,
- obsługa skanera magazynowego,
- foliowanie, etykietowanie.

W zamian oferujemy:
- pracę w godzinach nocnych (22 – 6)
- pracę na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym,
- wynagrodzenie stałe + premie.

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: trojmiasto@eurokadra.com.pl . W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: PRACOWNIK MAGAZYNU – ZMIANA NOCNA. Prosimy o dołączenie do swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź zm.)”.

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny na numer (+58) 796 112 903.

Kontakt
Eurokadra FS SP z o.o.
Gdańsk, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane