Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Ogłoszenie:

OPIEKUN/KA DLA STARSZEGO MAŁŻEŃSTWA-Marl

4 600 PLN
Centrum pracy 24 jest firmą, która w głównej mierze świadczy usługi opieki całodobowej oraz drobnych prac porządkowych.
W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze:OPIEKUN/KA DLA STARSZEGO PANA
Opis zlecenia:
  • Pan
  • 95 lat
  • 68 kg
  • 170 cm
  • chodzi przy balkoniku lub na wózku
  • osłabienie związane z wiekiem
  • Parkinson
  • nie trzyma moczu
Podopieczny jest miły i spokojny. Mieszka wraz ze swoją w pełni sprawną żoną w mieszkaniu.
Zakres obowiązków:
  • kompleksowa opieka
  • pomoc w pracach domowych
  • pomoc w higienie ciała
  • pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
  • przygotowywanie posiłków
Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu KOMUNIKATYWNYM
  • doświadczenie w opiece
  • miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • legalną pracę
  • bezpieczeństwo zatrudnienia
  • wynagrodzenie 1150 Euro netto
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zwrot kosztów przejazdu
TERMIN ROZPOCZĘCIA: 10.09.2014
MIEJSCE PRACY: Marl
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym Poss/09/2014 na adres: kontakt@centrumpracy24.eu
Kontakt
Centrum Pracy 24
ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1/2, 44-100 Gliwice, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)