Dzisiaj jest: 22.2.2019, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Ogłoszenie:

A.N.R.Y krzem, homeopatyczny, jony

dodano: 2012.07.26 ważne do: 2019.03.08 wyświetleń: 4
100 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Homeopatyczny roztwór jonów krzemu,a więc raczej anty-krzem, uderzając w skupiska krzemowe, powoduje ich rozpuszczenie i uzupełnienie niedoborów tego pierwiastka w pozbawionych go częściach organizmu. Następuje jakby ponowne odtworzenie matrycy krzemowej.
Proszę nie mylić tego z ilościowym niedoborem krzemu, to generalnie rzadkie zjawisko. Mamy tu raczej do czynienia z zaburzeniami metabolizmu krzemu. Z upośledzeniem krzemowo-energetycznej matrycy organizmu.
Wielokrotnie obserwowana skuteczność ANRY świadczy o prawdziwości tego mechanizmu. Ponieważ tenelement uszkodzenia krzemowo-energetycznej matrycy organizmu jest wstępem nie tylko do nowotworów, ale i do innych schorzeń.
Zastosowanie tego preparatu jest wręcz uniwersalne.

Preparat ANRY jest skuteczny w leczeniu takich chorób jak: choroby reumatyczne, zmiany zapalne spowodowane m.in. gronkowcem złocistym, zapalenie wirusowe wątroby, choroby krwi (białaczki, szpiczaki) cukrzyca, choroby psychiczne, depresje, choroba Parkinsona, Alzheimera, S.M. borelioza, grzybice, owrzodzenia jelit, nerczyce, osteoporoza, astma, gruźlica, kolagenozy, miażdżyca, moczenie nocne u dzieci i inne.
Preparat ANRY można stosować profilaktycznie co 6 miesięcy. Stosowanie w czasie ciąży jest bezpieczne.

Krzem homeopatyczny ANRY mobilizuje siły obronne organizmu.
Kontakt
ARKADIA
ul. Legionów 5/2, 35-111 Rzeszów, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane