Dzisiaj jest: 18.4.2019, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
Ogłoszenie:

body detox, oczyszczanie organizmu z toksyn i metali ciężkich

dodano: 2012.07.26 ważne do: 2019.05.09 wyświetleń: 4
50 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
30-minutowy zabieg wymaga włożenia stóp do miski spa wypełnionej ciepłą posoloną wodą. Energizująca wkładka (Energizing Cartridge) wytwarza strumień elektronów i pole bioenergetyczne, co sprawia, że leczenie jest przyjemne i relaksujące. Nasze stopy mają zdumiewającą liczbę 2000 porów w każdej stopie i dlatego dostarczają jedne z najlepszych punktów do przeprowadzania zarówno skutecznego jak i wygodnego leczenia. Sugerowana częstotliwość to 10 zabiegów w odstępach 2-3 dni.
Bio Energiser przywraca równowagę i harmonię poprzez wysyłanie sygnałów do góry poprzez gruczoły limfatyczne, by stymulować proces usuwania toksyn.
Bio Energiser jest używany w szpitalach na całym świecie w leczeniu nadmiernej potliwości dłoni i stóp. Dodatkowo, pomaga również leczyć objawygrzybicy międzypalcowej u sportowców.
Odnotowano wyśmienite rezultaty. Klienci donoszą o ogromnej poprawie samopoczucia i wraz z ponad tysiącem zebranych świadectw, daje to niesamowitą pomoc w utrzymaniu zdrowia.
Nowoczesny styl życia zbiera swoje żniwo na twoim organizmie w większym stopniu niż myślisz. Staje się to szczególnie widoczne, podczas badania pokazującego stan równowagi bioenergetycznej w twoich komórkach.
Kiedy twoje komórki funkcjonują właściwie, pozwalają na wchłonięcie niezbędnych substancji odżywczych do ciała, co tym samym pozwala na usunięcie niechcianych toksyn.
Brak równowagi bioenergetycznej w komórkach może być również spowodowany:
 • ubogą dietą- dodatki smakowe i inne w jedzeniu oraz żywność konserwowana, itd.
 • brak świeżych warzyw i owoców
 • małą ilość lub brak regularnych ćwiczeń fizycznych/ruchu/wysiłku fiz.
 • lekarstwa i środki znieczulające
 • schorzenia/dolegliwości i choroby
 • stres i zmartwienia
 • palenie tytoniu
 • alkohol
Każdy z powyższych czynników może spowodować ubogie wchłanianie się substancji odżywczych, które sprawia, że komórki nie funkcjonują właściwie i nie są zdolne do usuwania niechcianych toksyn.
Nadmierna ilość toksyn wywołuje wiele szkodliwych dla organizmu skutków, takich jak:
 • brzydka skóra, z wypryskami lub przekrwiona
 • przeziębienia, grypy i problemy z zatokami
 • ospałość i zmęczenie
 • bóle głowy i migreny
 • nieświeży oddech i problemy z nieprzyjemnym zapachem ciała
Seria zabiegów urządzeniem Bio-Energiser D-Tox Spa może pomóc w przywróceniu równowagi w twoim ciele, dobrego samopoczucia i zdrowia.
Urządzenie Bio-Energiser D-Tox Spa, rozpoczyna proces równoważenia twojej bio energii, skutecznie przywracając właściwe proporcje jonów dodatnich do jonów ujemnych, które z kolei, rozpoczynają usuwanie niechcianych toksyn.
Ponawianie zabiegu przywracania równowagi w komórkach, zapewnia uzupełnienie braków wody, którego skutkiem jest optymalna sprawność/wydajność w pobieraniu substancji odżywczych i usuwaniu niechcianych odpadków.
Skutek: odnowione poziomy energii zarówno fizycznej jak i psychicznej oraz generalne dobre samopoczucie.Przy zakupie serii zabiegów 10 sztuk, cena jest 50 zł za zabieg. Pojedynczy zabieg 60 zł.
Medycyna biologiczna,
więcej na http://www.arkadia-klinika.pl. Zapraszamy.
rejestracja 505099446
Kontakt
ARKADIA
ul. Legionów 5/2, 35-111 Rzeszów, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane